Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Zamawiałam burgera z bekonem (za dodatkową opłatą), niestety bekonu nie było a pieniądze wzięte

Helena

Zamawiamy z tego lokalu już przeszło ponad 2 lata.
Pizza z ich pieca jest po prostu obłędna.
Burgery do niedawna także były przez nas wysoko oceniane. Obecnie to chyba jakaś pomylka.
Pomijając fakt, że widać iż od niedawna są przygotowywane niestarannie i często z brakiem zamówionych składników to jednak rzeczą najważniejszą jest problem zapchania higieny jak i również jakości składników podczas ich przygotowania co jest niedopuszczalne i karygodne.
Niestety ostatnie nasze 2 zamówienia skończyły się zatruciem pokarmowym u mnie i u mojej żony.
Sprawa finalnie zapewne trafi do sanepid-u.

Na chwilę obecną zdecydowanie nie polecam!!!

Michal

Panie Michale, jest nam bardzo przykro z powodu opisanej sytuacji. Dokładamy wszelkich starań, aby przygotowane jedzenie było wysokiej jakości, bezpieczne oraz smaczne. Próbowaliśmy skontaktować się telefonicznie. Prosimy o kontakt mailowy na adres biuro@burgerynoca.pl - chcielibyśmy porozmawiać na temat reklamacji oraz rekompensaty.
~ Zespół Burgery Nocą

Jak do tej pory było wszystko super, ostatnie , zamówienie..... Porażka..... pizza przypalona dość mocno..... i wszystko zimne jakby jechało 1h..... niestety tym razem 1 gwiazdka

Mateusz

Bardzo nam przykro z powodu zamówienia. Czy dasz nam szansę na poprawę? Napisz proszę maila na biuro@burgerynoca.pl - zaradzimy coś :)
~ Zespół Burgery Nocą

Zajebisty burger. Jesus 🙌

Kamil

Mocno dobrze

Bartosz

Pysznie, szybko, cieplutko 🙂 polecam

Ula

Super jedzenie

Mateusz

🍕💗

Katarina

Pyszne jedzenie

Aleksandra

Super smacznie

Agnieszka

Wszystko super

Edyta

Polecam kazdemu

Cyryl

Wszystko jak należy, Loaded Fries petarda!

Krzysztof

Git

Krystian

Niezmiennie uwielbiam. Jedzenie jest przepyszne, dostawa błyskawiczna, wszystko dojeżdża cieplutkie. Polecam

Ula

Good

Krystian

Znów bez zaskoczenia czyli pycha :) standardowo podziękowania dla firmy oraz szczególnie dla rzemieślników z kuchni :) tak trzymać !!

Wojciech

Wszystko zawsze pysznie ciepło i szybko
Mega :)

Gregorczyk

Po raz kolejny podziękowania dla całej ekipy oczywiscie dla kuchni w pierwszym miejscu bo jedzenie było petarda polecam

Wojciech

Ok.

Piotr

Brak

Antonina

Jak zawsze przepyszna pizza

Mateusz

Polecam

Maciej

Najlepsza pizza nocą w Warszawie. Uwielbiam. Zamawiam od lat, poziom jest zawsze wysoki

Marzena

/

Adrian

Super, jak zwykle!
Polecam!

Michał

Jedzenie przyjechało chłodne. Więcej nie zamawiam

Marcin

Wszytko smakowało jak zawsze

Mateusz

Zamówienie z 2.11.2025
Podwójny Burger ….
Po tylu latach bycia klientką raczej nie wrócę . Chyba że na pizzę /
Burger bez smaku , pierwszy raz jadłam bo mi szkoda było wydanych pieniędzy a nie bo mi smakowało . Nie wiem o co
Chodzi , ale coś przestaje grać .

Chciałam też. Uzyskać informacje czemu program lojalnościowy został wycofany a dowiedziałam się że go nigdy nie było / ciekawe bo w kwietniu jeszcze dostałam kod zniżkowy właśnie z tego programu

Klaudia

Bardzo nam przykro, z powodu powyższego zamówienia. Program lojalnościowy został wycofany, natomiast dla stałych klientów staramy się umożliwić wykorzystanie zebranych pieczątek. Jeśli pozwoli Pani nam naprawić błąd to chętnie zaproponujemy stały rabat oraz dokonamy reklamacji poprzedniego zamówienia.
~ Zespół Burgery Nocą

Pyszne jak zwykle 😉

Mateusz

Ok

Bartosz

Niezmiennie najlepsze burgery w mieście :)

Wojciech

Super!

Valeriia

Petfect

Krystian

Jak zawsze petarda !

Klaudia

Dziękuję za pyszne jedzonko ;) (jak zwykle) smaczne i dostarczone ekspresowo. Oby tak dalej !

Wojciech

Jak zawsze pyszne i smaczne😁

Patrycja

Super !

Wojciech

Rewelacja 😁

Mateusz

Nowy burger, zupełnie nowe danie!

Michał

Przepyszne 🥰

Daniel

Super polecam

Cezary

Super jak zawsze

Marlena

Niezmiennie uwielbiam. Dostawa błyskawiczna, jedzonko pycha

Ula

Super burger

Mateusz

Zawsze wszystko supr.

Marlena

Po raz kolejny czad rewela. Dziękuję wszystkim którzy się przyczynili do tego żebym mógł skonsumować te pyszne burgery. Pozdro.

Wojciech

Pychota

Rafał

Mniam

Karol

Wszystko pyszne 🤤

Klaudia

Po raz kolejny pełna petarda, szybko, pysznie pozdrowienia dla ekipy !

Wojciech

Bardzo dobra.

Łukasz

Pizza pyszna jak zawsze, ale niestety z Brudną na Mokotów dojeżdża chłodna, więc dla restauracji 5*, ale zamówienie online z dojazdem niestety 3*

Natalia

Super

Mateusz

Na trzy burgery trafił mi się tylko malutki jeden kawałek ,a w pozostałych po dwa spore .Tak to wszystko w porządku ,tak trzymać .

Dawid

Chicken burger 🤤🤤🤤🤤Mistrzostwo

Dawid

Zalane sosem ze nie dało się tego zjeść... Jak gulasz

Rafał

Zamawiałam wielokrotnie pizze, burgery i dodatki. Zawsze wszystko jest bardzo smaczne! Korzystam też często z oferty z tego powodu, że nie ma wysokiej kwoty minimalnej zamówienia, więc zamówienia może robić jedna osoba.

Katarzyna

Szybko i smacznie

Przemysław

Szybka dostawa mega burgery

Adrian