Sprawdź nasze Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
Zamawiałam burgera z bekonem (za dodatkową opłatą), niestety bekonu nie było a pieniądze wzięte
Zamawiamy z tego lokalu już przeszło ponad 2 lata.
Pizza z ich pieca jest po prostu obłędna.
Burgery do niedawna także były przez nas wysoko oceniane. Obecnie to chyba jakaś pomylka.
Pomijając fakt, że widać iż od niedawna są przygotowywane niestarannie i często z brakiem zamówionych składników to jednak rzeczą najważniejszą jest problem zapchania higieny jak i również jakości składników podczas ich przygotowania co jest niedopuszczalne i karygodne.
Niestety ostatnie nasze 2 zamówienia skończyły się zatruciem pokarmowym u mnie i u mojej żony.
Sprawa finalnie zapewne trafi do sanepid-u.
Na chwilę obecną zdecydowanie nie polecam!!!
Jak do tej pory było wszystko super, ostatnie , zamówienie..... Porażka..... pizza przypalona dość mocno..... i wszystko zimne jakby jechało 1h..... niestety tym razem 1 gwiazdka
Zajebisty burger. Jesus 🙌
Mocno dobrze
Pysznie, szybko, cieplutko 🙂 polecam
Super jedzenie
🍕💗
Pyszne jedzenie
Super smacznie
Wszystko super
Polecam kazdemu
Wszystko jak należy, Loaded Fries petarda!
Git
Niezmiennie uwielbiam. Jedzenie jest przepyszne, dostawa błyskawiczna, wszystko dojeżdża cieplutkie. Polecam
Good
Znów bez zaskoczenia czyli pycha :) standardowo podziękowania dla firmy oraz szczególnie dla rzemieślników z kuchni :) tak trzymać !!
Wszystko zawsze pysznie ciepło i szybko
Mega :)
Po raz kolejny podziękowania dla całej ekipy oczywiscie dla kuchni w pierwszym miejscu bo jedzenie było petarda polecam
Ok.
Brak
Jak zawsze przepyszna pizza
Polecam
Najlepsza pizza nocą w Warszawie. Uwielbiam. Zamawiam od lat, poziom jest zawsze wysoki
/
Super, jak zwykle!
Polecam!
Jedzenie przyjechało chłodne. Więcej nie zamawiam
Wszytko smakowało jak zawsze
Zamówienie z 2.11.2025
Podwójny Burger ….
Po tylu latach bycia klientką raczej nie wrócę . Chyba że na pizzę /
Burger bez smaku , pierwszy raz jadłam bo mi szkoda było wydanych pieniędzy a nie bo mi smakowało . Nie wiem o co
Chodzi , ale coś przestaje grać .
Chciałam też. Uzyskać informacje czemu program lojalnościowy został wycofany a dowiedziałam się że go nigdy nie było / ciekawe bo w kwietniu jeszcze dostałam kod zniżkowy właśnie z tego programu
Pyszne jak zwykle 😉
Ok
Niezmiennie najlepsze burgery w mieście :)
Super!
Petfect
Jak zawsze petarda !
Dziękuję za pyszne jedzonko ;) (jak zwykle) smaczne i dostarczone ekspresowo. Oby tak dalej !
Jak zawsze pyszne i smaczne😁
Super !
Rewelacja 😁
Nowy burger, zupełnie nowe danie!
Przepyszne 🥰
Super polecam
Super jak zawsze
Niezmiennie uwielbiam. Dostawa błyskawiczna, jedzonko pycha
Super burger
Zawsze wszystko supr.
Po raz kolejny czad rewela. Dziękuję wszystkim którzy się przyczynili do tego żebym mógł skonsumować te pyszne burgery. Pozdro.
Pychota
Mniam
Wszystko pyszne 🤤
Po raz kolejny pełna petarda, szybko, pysznie pozdrowienia dla ekipy !
Bardzo dobra.
Pizza pyszna jak zawsze, ale niestety z Brudną na Mokotów dojeżdża chłodna, więc dla restauracji 5*, ale zamówienie online z dojazdem niestety 3*
Super
Na trzy burgery trafił mi się tylko malutki jeden kawałek ,a w pozostałych po dwa spore .Tak to wszystko w porządku ,tak trzymać .
Chicken burger 🤤🤤🤤🤤Mistrzostwo
Zalane sosem ze nie dało się tego zjeść... Jak gulasz
Zamawiałam wielokrotnie pizze, burgery i dodatki. Zawsze wszystko jest bardzo smaczne! Korzystam też często z oferty z tego powodu, że nie ma wysokiej kwoty minimalnej zamówienia, więc zamówienia może robić jedna osoba.
Szybko i smacznie
Szybka dostawa mega burgery