O nas

Burgery Nocą


O NASZYCH BURGERACH

Nasze burgery przygotowywane są codziennie od podstaw według własnej receptury. Wierzymy, że tylko naturalne, świeże składniki najwyższej jakości są gwarancją wyjątkowego smaku i zadowolenia naszych gości. Nie znajdziesz tu więc spulchniaczy, sztucznych dodatków czy konserwantów.

Podstawą jest mięso

Niepowtarzalny smak uzyskujemy dzięki specjalnie dobranej, świeżo mielonej wołowinie rasy Limousine. Rasa ta wywodzi się z górzystych terenów południowo-centralnej Francji. Bydło Limousine cechuje się mocnym umięśnieniem, niewielkim otłuszczeniem dorosłych osobników oraz wczesnym dojrzewaniem, co przekłada się na kruchość i soczystość mięsa. W celu uzyskania doskonałych walorów smakowych używamy delikatnych kawałków rostbefu i rozbratelu połączonych w odpowiednich proporcjach. Dobre mięso nie potrzebuje wiele – trochę soli i świeżo mielonego pieprzu wystarczy. Tobie pozostaje tylko wybrać preferowany stopień wysmażenia.

Dbamy o detale

Wszystkie sosy przygotowujemy sami według naszych autorskich przepisów. Szczególnie zachęcamy do spróbowania naszego firmowego sosu majonezowego z dodatkiem karmelizowanej cebulki i korniszona. Naszym zdaniem to kwintesencja prawdziwego, klasycznego burgera.

A na koniec...

Kompozycję dopełniają naturalne, pulchne buły, które przyjeżdżają świeżutkie co rano z renomowanej warszawskiej piekarni.

Pamiętamy o dodatkach

Dobrze wiemy, że sałata musi być krucha, a pomidor soczysty, dlatego dbamy o częste dostawy świeżych warzyw. Sera nie zastępujemy produktami seropodobnymi - stawiamy na wysoką jakość i aromatyczne gatunki, które usatysfakcjonują największych smakoszy. Śmiało dobieraj swoje ulubione dodatki spośród szerokiej gamy starannie wyselekcjonowanych składników.
Stonę wyszukiwano po hasłach: BURGERY NOCĄ, BURGERY WARSZAWA i NIGHT BURGER