Kiler Burger - najostrzejszy burger w Polsce


Pamiętacie naszego Szatan Burgera z ostrością 1.200.000SHU? Zapomnijcie o nim. Był dla dzieci. Przedstawiamy Wam coś naprawdę szalonego – KILER BURGER. W środku znajdziesz m.in. najostrzejszą papryczkę na świecie Carolina Reaper w odmianie Black Bhutlah oraz dokładnie 3 krople piekielnego ekstraktu!  Totalny odlot! Coś przeogromnie hardkorowego. Efekty po zjedzeniu Kiler Burgera możemy porównać do uderzenia ciężkim młotem w tył głowy. W kilka sekund zwala z nóg. Piekło w głowie. Ekstremalne pieczenie w przełyku. Puchną usta. Twarz zalewa się łzami. Zaczynasz żałować, że spróbowałeś. Po chwili jesteś już u granic wytrzymałości.
Otwarte bramy piekieł pochłoną Was w kilka chwil.

 

Jeśli jednak zdecydujesz się stanąć do walki z Kilerem to zaopatrzyć musisz się w śmietanę 30% oraz lody śmietankowe. Przydadzą się. Nic innego nie pomoże na zabójczo ostre pieczenie, które wszechogarnia po chwili całe ciało. Kiler Burger to prawdziwy dynamit. Ostra torpeda. Zajebiście ostry mega hardkor. Zero litości. 

Jest to produkt do spożycia tylko dla zaawansowanych ostrożerców. Nie polecamy tego osobom zaczynającym przygodę z ostrością. Nieludzko ostry burger może wywołać niepożądane efekty jak: wymioty, bóle brzucha, nudności, biegunka. Przed jego konsumpcją musisz podpisać u nas oświadczenie. Spożywasz na własną odpowiedzialność. Produkt dostępny wyłącznie na miejscu w lokalu. Nie ma możliwości dostawy.
Łączna ostrość wynosi ponad 5 mln SHU! Jest to kilka TYSIĘCY razy więcej niż zawiera papryczka Jalapenos. Jeśli nie straszne są Ci okrzyki bólu po spożyciu to zapraszamy do zjedzenia całego Kiler Burgera. Każdemu szaleńcowi, któremu to się uda zostanie wręczony dyplom od firmy. Jeżeli zjesz całego do 15 minut, zwracamy Ci kasę za burgera. Trzeba mieć wielkie jaja aby pochłonąć całego. Jest to praktycznie niewykonalne. Nie wierzysz? Zapraszamy 
Burger jest ekstremalnie ostry, tylko dla mega szaleńców! Osoby niedoświadczone - nie próbujcie Kiler Burgera. Nie lekceważcie jego mocy. 95% testujących odpadło po pierwszym gryzie.

Gaz pieprzowy ma o połowę mniej kapsaicyny od naszego burgera! Aby nie zrobić sobie krzywdy musisz w pełni chronić oczy oraz dłonie, dlatego dostaniesz od nas rękawiczki nitrylowe do konsumpcji. Jeżeli zechesz podjąć się tego niesamowitego wyzwania musisz pamiętać o tym, że to nie są żarty! Osoby cierpiące na wrzody, choroby serca, nadciśnienie niech zapomną o próbowaniu Kilera.

Będzie PIEKŁO! Pozwól sobie na chwilę umrzeć! KILER BURGER - zapamiętaj jego imię. To on Cię znokautuje. Uderzy z całą mocą. W morderczym wyścigu zawsze wygrywa Kiler Burger. To pewniak.
Cena: 50zł